Kotilolista


Johanna Honkanen
Uusimaa ja lähialueet (n. 150 km Helsingistä)
Synnytys50@gmail.com
040-9644063

Anu Lampinen
Pääkaupunkiseutu
www.katilotalo.fi
anu@katilotalo.fi
050-3019631

Johanna Sarlio-Nieminen
Pääkaupunkiseutu
www.katilotalo.fi
johanna@katilotalo.fi
040-5612916

Ria Malva
Raasepori, Lohja, Turku, Pk-seutu
www.rakkaudenkohtu.fi
rakkaudenkohtu@gmail.com
050-4904564

Aila Miettinen
www.ailam.net
aila.miettinen@kolumbus.fi

Anneli Skovbjerg
Turku ja lähialueet
www.katilonkammari.fi
anneli.skovbjerg@gmail.com
050-5940694

Päivi Hellman-Nurmi
Turku ja lähialueet
www.katilonkammari.fi
phnurmi1@gmail.com
050-5917708

Suvi Lähteenkorva
Pirkanmaa ja lähialueet
www.sateenkaarisydan.fi
suvi@sateenkaarisydan.fi
040-7508199

Antje Pukari
Pirkanmaa ja lähialueet
Suvi Lähteenkorvan kanssa parina
kutsu@katiloluoksesi.fi
044-2397573

Eliisa Karttunen
Tmi Maailma navassa
Pori ja lähialueet (n. 150 km Porista)
www.synnytys.info
maailma.navassa@gmail.com
044-0460463

Silja Sjölund
Pori ja lähialueet (n. 100 km Porista)
www.helmijataimi.fi
silja.sjolund@helmijataimi.fi
044-5316975

Camilla Snickars
Vasa, Österbotten
www.jordmor.fi
jordmorfinland@gmail.com
050-3580901

Tuija Jussila
Oulu
Facebook: Kätilöpalvelu Elämänpuu
thujapuu@gmail.com
050-3509486

Kristiina Tervonen
Oulu ja lähialueet
www.kasisydamella.fi
Facebook: Kätilöpalvelu Käsi Sydämellä
katilopalvelu@gmail.com
044-9719879