Kotilolista


Johanna Honkanen

Uusimaa ja lähialueet (n. 150 km Helsingistä) 

Synnytys50@gmail.com

040-9644063

 

Anu Lampinen 

Pääkaupunkiseutu

www.katilotalo.fi

anu@katilotalo.fi

050-3019631

 

Johanna Sarlio-Nieminen

Pääkaupunkiseutu

www.katilotalo.fi

johanna@katilotalo.fi

040-5612916

 

Emmi Rissanen

Pääkaupunkiseutu, Uusimaa ja Päijät-Häme.

www.katiloemmi.net

emmi@katiloemmi.net

040 7648 208

 

Anu Suomalainen

Helsinki

kukkamaaria2008@hotmail.com

 

Linda Andberg

Helsinki

Linda.andberg@gmail.com

 

Ria Malva

Raasepori, Lohja, Turku, Pk-seutu

www.rakkaudenkohtu.fi

rakkaudenkohtu@gmail.com

050-4904564

 

Anneli Skovbjerg

Turku ja lähialueet 

www.katilonkammari.fi

anneli.skovbjerg@gmail.com 

050-5940694

 

Päivi Hellman-Nurmi 

Turku ja lähialueet

www.katilonkammari.fi

phnurmi1@gmail.com 

050-5917708

 

Suvi Lähteenkorva 

Pirkanmaa ja lähialueet

www.sateenkaarisydan.fi

suvi@sateenkaarisydan.fi

040-7508199

 

Antje Pukari

Pirkanmaa ja lähialueet

Suvi Lähteenkorvan kanssa parina

kutsu@katiloluoksesi.fi

0442397573

 

Aila Miettinen

Kuopio

www.ailam.net

aila.miettinen@kolumbus.fi

 

Eliisa Karttunen

Tmi Maailma navassa

Pori ja lähialueet (n. 150 km Porista)

www.synnytys.info

maailma.navassa@gmail.com

+358440460463

 

Silja Sjölund

Pori, Satakunta ja lähialueet

www.helmijataimi.fi

silja.sjolund@helmijataimi.fi

044-5316975

 

Camilla Snickars 

Vasa, Österbotten 

www.jordmor.fi

jordmorfinland@gmail.com 

050-3580901

 

Tuija Jussila

Oulu

Facebook: Kätilöpalvelu Elämänpuu

thujapuu@gmail.com

050 3509486

 

Kristiina Tervonen

Oulu ja lähialueet

www.kasisydamella.fi

Facebook: www.facebook.com/katilopalvelukasisydamella

katilopalvelu@gmail.com

044 9719879

 

Jos haluat muuttaa tietojasi tai saada yhteystietosi sivulle, lähetä tiedot osoitteeseen webmaster@aktiivinensynnytys.fi